کارخانه‌ی تولید بوگاتی شیرون را ببینید + زندانی فراری اوین، دو روز پیش دستگیر شد – تیزهوشان و نمونه دولتی

وب سایت تک شات:بوگاتی شیرون یک خودروی سوپر اسپرت موتور وسط است که توسط گروه فولکس‌واگن ساخته شده است. این خودرو در زبان انگلیسی کایرون و در فرانسوی شیرون تلفظ می‌شود
خودروی مذکور در نمایشگاه ژنو 2017 رونمایی شد. شتاب اولیه خودرو زیر 2/2 ثانیه می‌باشد و 0 تا 300 کیلومتر را در 13 ثانیه می‌پیماید و سرعت نهایی خودرو ۵۰۰ کیلومتر در ساعت است و قیمت آن بیش از 2.6 میلیون دلار اِمریکاست.

نام خودرو به افتخار لویس شیرون قهرمان رالی انتخاب شده. اولین نسخه شیرون برای کیستیانو رونالدو ساخته شد. شیرون 1500 اسب بخار نیرو تولید می‌کند ودر 9 دقیقه 60 کیلومتر را می‌پیماید ولی بعد 9 دقیقه بنزین تمام می‌کند.

در این ویدیو شما می توانید با یکی از کارخانه های تولید خودرو بوگاتی شیرون آشنا شوید.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

 ویدیو آشنایی با کارخانه تولید بوگاتی شیرون

وب سایت تک شات:بوگاتی شیرون یک خودروی سوپر اسپرت موتور وسط است که توسط گروه فولکس‌واگن ساخته شده است. این خودرو در زبان انگلیسی کایرون و در فرانسوی شیرون تلفظ می‌شود. این مدل جانشین خودروی پیشین این کمپانی یعنی بوگاتی ویرون است.

 ویدیو آشنایی با کارخانه تولید بوگاتی شیرون

——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: جرم زندانی فراری بازداشتگاه اوین، کلاهبرداری بود و وی از بیمارستان فرار کرده بود
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: جرم زندانی فراری بازداشتگاه اوین، کلاهبرداری بود و وی از بیمارستان فرار کرده بود.
مصطفی محبی در نشست خبری درباره فرار یکی از زندانیان از زندان اوین گفت: این زندانی از زندان فرار نکرد، بلکه از بیمارستان فرار کرده بود و دو روز پیش دستگیر شد. جرم این زندانی کلاهبرداری بود.

وی درباره ساخت مهدکودک در زندان نسوان گفت: مجوز و نیروی انسانی این کار را نتوانستیم فعلا مهیا کنیم. به نظر ما بچه ها در کنار مادران باشند خیلی بهتر است. ما کودکان زیر دو سال را نگه می داریم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *