امیدبخش بودن نتایج اولیه واکسن HIV + لیندلوف: از حذف شدن بسیار غمگین هستیم – تیزهوشان و نمونه دولتی

مهر: طبق گزارش محققان، واکسن آزمایشی HIV ایمن بوده و موجب ایجاد واکنش های ایمنی قوی در افراد سالم بزرگسال و همچنین در میمون ها شد
به گفته محققان، هدف تحریک واکنش های ایمنی علیه طیف گسترده ای از رشته های HIV است.

اگرچه نتایج مطالعات حیوانی همواره در انسان ها یکسان نیست، اما نتایج مطالعه اولیه این تحقیق که شامل حدود ۴۰۰ فرد سالم بوده است، برای محققان امیدوار کننده بوده است. در مرحله بعدی آنها آزمایش واکسن جدیدی را اجرا می کنند که شامل ۲۶۰۰ زن در آفریقای جنوبی خواهد بود.

از آنجائیکه واکسن های آزمایشی قبلی HIV-۱ معمولا به مناطق خاصی از جهان محدود شده بودند، این واکسن با ویروس های متفاوت HIV تلفیق می شود.

 به گفته محققان این واکسن از دو سوم میمون ها در مقابل ویروس شبه HIV محافظت کرد.

به گفته محققان، حدود ۳۷ میلیون نفر در سراسر جهان مبتلا به HIV/AIDS هستند و سالانه ۱.۸ میلیون مورد ابتلا جدید ثبت می شود.

واکسن آزمایشی HIV-۱، یکی از پنج واکسنی است که آزمایش آن بر روی انسان ها کارآمدی بالایی داشته است.

مهر: طبق گزارش محققان، واکسن آزمایشی HIV ایمن بوده و موجب ایجاد واکنش های ایمنی قوی در افراد سالم بزرگسال و همچنین در میمون ها شد.

——————-

ورزش سه: ویکتور لیندلوف، مدافع تیم ملی سوئد در خصوص شکست تیمش برابر انگلیس صحبت کرد.

 تیم ملی سوئد عملکرد بسیار خوبی در جام جهانی روسیه 2018 داشته و حتی در گروهی که آلمان هم در آن حضور داشت صدرنشین شد، اما رویاپردازی های آنها امروز و بعد از شکست مقابل انگلیس با 2 گل به پایان رسید و لیندلوف در این رابطه صحت کرده است
 تیم ملی سوئد عملکرد بسیار خوبی در جام جهانی روسیه 2018 داشته و حتی در گروهی که آلمان هم در آن حضور داشت صدرنشین شد، اما رویاپردازی های آنها امروز و بعد از شکست مقابل انگلیس با 2 گل به پایان رسید و لیندلوف در این رابطه صحت کرده است.

لیندلوف: از حذف شدن بسیار غمگین هستیم

لیندلوف گفت: “ما عملکرد بسیار خوبی در جام جهانی داشتیم و موفق شدیم به یک چهارم نهایی برسیم. همه بازیکنان از حذف شدن بسیار غمگین بودند.

ورزش سه: ویکتور لیندلوف، مدافع تیم ملی سوئد در خصوص شکست تیمش برابر انگلیس صحبت کرد.

احساس پوچی می کنم زیرا این بدترین عملکرد ما در جام جهانی بود و ما برای رسیدن به اینجا رویاپردازی های زیادی داشتیم اما حالا همه چیز به پایان رسیده است.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *