۹۴درصد درآمد اپ‌استور متعلق به ۱درصد سازندگان + گرد و غبار ایلام را فرا گرفت – تیزهوشان و نمونه دولتی

وبسایت دیجیکالامگ – امیرحسین میرزایی: احتمالا شنیده‌اید که پول درآورد از اپ‌استور کار ساده‌ای نیست؛ مخصوصا برای اپ‌های کوچک و آن‌هایی که اسم و رسم بزرگی ندارند

شرکت‌هایی مثل «سوپرسل» (Supercell)، سازنده‌ی بازی‌های کلش آو کلنز و بوم بیچ، و اسپاتیفای و نت‌فلیکس در آن یک درصد جای می‌گیرند.

وبسایت دیجیکالامگ – امیرحسین میرزایی: احتمالا شنیده‌اید که پول درآورد از اپ‌استور کار ساده‌ای نیست؛ مخصوصا برای اپ‌های کوچک و آن‌هایی که اسم و رسم بزرگی ندارند. آماری جدید هم روی این موضوع تاکید کرده است. ۹۴ درصد از تمام درآمد سه ماهه‌ی ابتدایی سال جاری از اپ‌استور در ایالات متحده، فقط به ۱ درصد شرکت‌های تولید کننده‌ی اپ رسیده است.

موسسه‌ی آماری Sensor Tower می‌گوید که درآمد کلی اپ‌استور از اول ژانویه تا ۳۱ مارس سال جاری میلادی در ایالات متحده برابر ۱.۴۳ میلیارد دلار بوده است. از این رقم بزرگ، ۱.۳۴ میلیارد دلار فقط به ۶۲۳ شرکت رسیده است. یعنی ۶۱ هزار و ۶۷۷ شرکت دیگر آن ۶ درصد باقی مانده را بین خودشان تقسیم کرده‌اند؛ رقمی معادل ۸۵.۸ میلیون دلار. اگر این رقم فرضا به صورت یکسان بین آن‌ها تقسیم شود، هر شرکت ۱۴۰۰ دلار دریافت می‌کند.

اگر این رقم باقی مانده به صورت یکسان بین آن‌ها تقسیم شود، هر شرکت ۱۴۰۰ دلار دریافت می‌کند.

توسعه دهندگان اپ‌های موبایل، درآمد اصلی‌شان را از فروشگاه‌هایی مثل اپ‌استور و پلی‌استور تامین می‌کنند، ولی فقط تعدادی شرکت هستند که نرم‌افزار یا بازی‌شان بسیار معروف و بزرگ می‌شود. با توجه به آمار جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان کوچک و اپ‌هایی که دانلود کمی دارند، واقعا چیزی نصیب‌شان نمی‌شود.

——————-

خبرگزاری مهر: وزش باد همراه با گرد و غبار شهرهای مختلف استان ایلام از جمله مهران، دهلران، دره شهر و سرابله را فرا گرفته است
وی افزود: توده گرد و غبار از سمت کشور عراق وارد استان شده است.

علی طاهر سارایی معاون محیط زیست ایلام در این ارتباط گفت: هوای چهار شهر استان در وضعیت هشدار قرار گرفته است.

طبق علام هواشناسی استان ایلام از امروز سامانه بارشی وارد استان می شود و تا چهارشنبه ماندگار است.

خبرگزاری مهر: وزش باد همراه با گرد و غبار شهرهای مختلف استان ایلام از جمله مهران، دهلران، دره شهر و سرابله را فرا گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *